• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznawanie krajów Beneluksu – koleją

Poznaj piękno Norwegii
Jeśli ktoś chce wybrać się na urlop do kraju w którym będzie mógł cieszyć się przede wszystkim pięknymi krajobrazami, to Norwegia z całą pewnością jest dla niego jedną ze zdecydowanie najatrakcyjniejszych propozycji. Kraj ów powszechnie uważany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej, i trzeba przyznać, że słowa te rzeczywiście mają w sobie wiele racji.
Norwegia jest krajem o niesamowicie wręcz urokliwym i równocześnie zróżnicowanym środowisku naturalnym. W południowych jej regionach znajdziemy szczególnie ogromne góry i legendarne fiordy, które zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć państwa leży już w strefie polarnej, w związku z czym możemy podziwiać tam krajobraz typowy dla tundry, a w zimie również i zorzę polarną. Ponadto jest to bardzo czysty kraj, przez co całe środowisko naturalne nie jest w nim ani trochę skażone – może to być więc doskonała propozycja dla każdego, niezależnie od tego, jak pragniemy wykorzystać tu swój czas.
Naturalnie, w Norwegii spotkamy również i sporo pięknych miast, takich jak przede wszystkim Oslo, jej stolica. Bez żadnych wątpliwości możemy więc powiedzieć, że jest to rewelacyjne miejsce do spędzenia swoich idealnych wakacji dla dosłownie każdego z nas!

1. Kliknij i zobacz

2. Czytaj dalej

3. Zajrzyj tutaj

4. Przeglądaj

5. Przeglądaj

Categories: Podróże

Comments are closed.