• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jak bardzo udanie można spędzić swoje wakacje?

Co warto zobaczyć w Europie?
Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może wydawać się dla bardzo wielu nudna, przynajmniej jeżeli porównać Europę z Azją, to jednakże nie można powiedzieć, że europejskie miasta są gorsze od tych miast, które są położone na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą wcale nie jest tak, iż np. europejskie góry są mniej atrakcyjne – są różne gusta. Warto jednakże pomyśleć zatem co tak naprawdę warto zobaczyć. Przede wszystkim skupmy się na miastach. Na początek naturalnie Polska… Kapitalnym miejscem do odwiedzenia jest Kraków, Warszawa, ale także chociażby Toruń.
Warto pojechać w polskie góry i morze. Generalnie w naszym kraju nie brakuje ciekawych miejsc. Dla zwolenników zagranicznych wyjazdów można polecić wycieczki last minute do Pragi. Trzeba napisać otwarcie, iż Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej trzech dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednak postarać się zostać w stolicy Czech trochę dłużej, aby mieć okazję chłonąć atmosferę miasta. Jeżeli w grę wchodzą trochę krótsze wycieczki, ciekawym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niewielu ludzi zna tę miejscowość – naprawdę jedno z najbardziej klimatycznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują również typowo niemieckie miasta. Zatem choćby Berlin – umiejscowiony niedaleko polskiej granicy. Berlin to teraz wielka metropolia, przecież to stolica RFN. Jednakże w porównaniu do np. Frankfurtu, Berlin wcale nie wygląda na bardzo bogate miasto – przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Bardzo dobrym miejscem na organizację wycieczki jest także Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna spodobać się młodym ludziom. Takowych miast oraz miasteczek można wymieniać naprawdę dużo. To pokazuje, że nie ma dużo bardziej zróżnicowanego kontynentu, aniżeli Europa. To na 100% pewne.

Categories: Turystyka

Comments are closed.